Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Wyjątkowa technologia produkcji naszych mebli zapoczątkowana została w XIX wieku przez Michaela Thoneta - wiedeńskiego wynalazcę unikalnej metody gięcia drewna. Od ponad wieku kontynuujemy niezwykłe rzemiosło tworzenia ponadczasowych mebli dla pokoleń
Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy tylko najwyższej jakości drewno. W procesie tworzenia elementów giętych najlepiej sprawdza się drewno bukowe. Do produkcji używamy też wyselekcjonowanego drewna dębowego, jesionowego, modrzewiowego i akacjowego.
Wyselekcjonowany do produkcji materiał poddawany jest procesowi suszenia, a następnie obróbce mechanicznej. To na tym etapie niezwykle precyzyjne rzemiosło formowania, strugania i toczenia nadaje meblom tak wyjątkowy kształt. Wyprofilowane elementy poddawane są procesowi obróbki termicznej. Parowanie pod zwiększonym ciśnieniem, w temperaturze ponad 100°C, uplastycznia drewno, co pozwala nadawać mu niezwykłe formy. Po starannym wykończeniu, meble trafiają do Państwa domów i mieszkań.
Proces tworzenia każdego mebla oparty jest o wiedzę i doświadczenie przekazywane od pokoleń. To dlatego wytwarzany przez nas, w większości ręcznie, produkt charakteryzuje się wysoką jakością i oryginalnością, gwarantującą przy tym wyjątkowa trwałość.


Nawigacja Produkty Aktualności Gdzie kupić O firmie Dla Architektów Kontakt Klienci kontraktowi Siedziba Kontakt Fameg Sp. z o. o. ul. 11 Listopada 2 97-500 Radomsko tel. +48 44 682 11 10 tel. +48 44 682 12 10 email. sekretariat@fameg.pl Facebook Newsletter
Polityka prywatnosci Warunki korzystania