Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Od samego początku działalność naszej radomszczańskiej firmy oparta była na niezwykłym dziedzictwie pioniera produkcji mebli z giętego drewna - Michaela Thoneta. Klasyczne już meble thonetowskie słyną ze swej stylistyki, lekkości i jednocześnie wyjątkowej długowieczności
Podbój świata

Produkowane w XIX wieku przez rodzinną firmę niezwykle wygodne krzesła, podbiły serca bywalców wiedeńskich kawiarni, a następnie zachwyciły całą Europę, zdobywając nagrody i rozgłos na świecie. Uruchomioną przez Thonetów w roku 1881 produkcję mebli giętych w radomszczańskich zakładach „Bracia Thonet”, kontynuujemy nieprzerwanie do dziś, zachowując ich tradycję.
Meble pokoleń

Od lat 50. nasza firma funkcjonuje pod nazwą „Fameg”. Stale doskonalimy produkcję mebli, docenionych już na wszystkich kontynentach. Będąc spadkobiercami ponad 130-letniej unikalnej technologii produkcji wciąż się rozwijamy i obecnie jesteśmy jednym z największych producentów drewnianych krzeseł giętych w Europie oraz należymy do liderów tej branży na świecie.

Tradycja zobowiązuje

Przedsiębiorstwo zatrudnia dziś ponad 800 pracowników i stosuje zaawansowane technologie, jednak tak samo jak przed ponad wiekiem priorytetem pozostaje dla nas staranność rzemiosła, precyzja wykonania i szczególna dbałość o detale.

Historia przyszłości

W 2013 roku wraz z odświeżeniem wizerunku, potwierdzamy kontynuację popartego doświadczeniem dorobku, łącząc go z nowoczesnymi rozwiązaniami. Ponadczasowe, uniwersalne wzornictwo mebli Fameg, stale odnajduje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.
Archiwalne zdjęcia
Produkując meble kultywujemy unikalne rzemiosło
Nawigacja Produkty Aktualności Gdzie kupić O firmie Dla Architektów Kontakt Klienci kontraktowi Siedziba Kontakt Fameg Sp. z o. o. ul. 11 Listopada 2 97-500 Radomsko tel. +48 44 682 11 10 tel. +48 44 682 12 10 email. sekretariat@fameg.pl Facebook Newsletter
Polityka prywatnosci Warunki korzystania