Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
2013-07-24
Wydarzenia
DESIGN UDOMOWIONY 2013
DESIGN UDOMOWIONY to impreza organizowana od 2009r. przez Galerię Wnętrz DOMAR z Wrocławia.

Od 13 do 30 czerwca zapraszamy do odwiedzenia wystawy krzeseł Thoneta, prezentowanej przez Fameg Sp. z o.o.
DESIGN UDOMOWIONY to impreza organizowana od 2009r. przez Galerię Wnętrz DOMAR z Wrocławia. Zyskał on status jednej z najważniejszych polskich imprez związanych z szeroko pojętym wyposażenia wnętrz, nie tylko ze względu na atrakcyjną formułę, promującą polskie wzornictwo, ale również z powodu organizowanych równolegle paneli dyskusyjnych i konferencji branżowych. W tym roku w dniach 13-30 czerwca odbywa się piąta już edycja DESIGNU UDOMOWONEGO.

Obecność Famegu w stolicy Dolnego Śląska związana jest z prezentacją firmy, thonetowskich modeli oraz nowych kolekcji na wysokim poziomie wzornictwa.

Zwiedzający będą mogli się przekonać, że nasze meblarskie tradycje są bardzo bogate a meble klasyczne to ponadczasowe piękno.
Zamknij
Nawigacja Produkty Aktualności Gdzie kupić O firmie Dla Architektów Kontakt Klienci kontraktowi Siedziba Kontakt Fameg Sp. z o. o. ul. 11 Listopada 2 97-500 Radomsko tel. +48 44 682 11 10 tel. +48 44 682 12 10 email. sekretariat@fameg.pl Facebook Newsletter
Polityka prywatnosci Warunki korzystania