Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
2014-02-24
Wydarzenia
MEDAL-ACANTHUS AUREUS
FAMEG otrzymał Medal ACANTHUS AUREUS-ZŁOTY AKANT od Międzynarodowych Targów Poznańskich za: "Uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej" na Targach Mebli-MEBLE POLSKA 2014.
Przyznawane przez MTP Medale mają na celu nagrodzenie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na poszczególnych Targach.

Medal ZŁOTY AKANT przyznawany jest przez Kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.
Dziękujemy za medal.

Zamknij
Nawigacja Produkty Aktualności Gdzie kupić O firmie Dla Architektów Kontakt Klienci kontraktowi Siedziba Kontakt Fameg Sp. z o. o. ul. 11 Listopada 2 97-500 Radomsko tel. +48 44 682 11 10 tel. +48 44 682 12 10 email. sekretariat@fameg.pl Facebook Newsletter
Polityka prywatnosci Warunki korzystania